09.03.2017 1308

Все буде добре!

Все буде добре!
Все буде добре!

Наше життя постійно змінюється. Це безперервний процес. Як тільки ваше життя, ваші погляди, спосіб ваших думок припиняє змінюватися, ваш особистісний ріст призупиняється.

 Ось десять підказок зі статті "10 основних порад щоб змінити своє життя" на сайті Lifeoptimizer, які допоможуть вам змінити на краще ваше життя:

1. Сповільніться

Щоб змінити ваше життя, вам необхідний час на роздуми і міркування. Якщо ви завжди зайняті, і у вас немає часу навіть подумати про те, щоб змінити ваше життя, у вас не буде часу і на те, щоб прийняти для цього будь-які заходи. Сповільніться і знайдіть час, щоб застосувати підказки, перераховані нижче.

2. Бажайте змінитися 

Готовність до змін дуже важлива. Це – ваше життя, і ніхто не може змінити її, крім вас. Якщо ви самі не бажаєте змінитися, ніщо в цьому світі не змусить вас зробити це.

Щоб знайти в собі готовність змінитися, ви повинні спочатку зрозуміти, що ви завжди можете поліпшити своє життя. Незалежно від того, наскільки воно хороше, воно завжди може стати ще краще. Якщо ж ваше життя не влаштовує вас, не впадайте у відчай, подумайте про те, як змінити його.

3. Прийміть відповідальність

Ви повинні прийняти відповідальність за ваше життя. Не звинувачуйте в ваших невдачах інших людей, керівника або економічне становище в країні. Чи піднімається ваше життя вгору, або котиться вниз – залежить лише від вас. Як тільки ви приймете на себе відповідальність, зміни стануть вам доступні. Запам’ятайте – ви самі собі ПАРОВОЗ.

4. Знайдіть цінності

Глибоко у вашому серці знаходяться ваші справжні цінності. Знайдіть час на їх пошук. Як ви думаєте, що найцінніше в житті? Якими принципами ви повинні слідувати, щоб жити повноцінним життям? На ці цінності і принципи ви і повинні рівнятися. Знайдіть їх і постійно пам'ятайте про них.

5. Знайдіть причину

Зміна – це нелегко, тому що існує інерція, яку вам необхідно подолати. Точно так само, як шатл потребує сильної ракети, щоб подолати силу тяжіння Землі, ви потребуєте сильного джерела енергії для подолання вашої життєвої інерції, щоб змінитися. Ваша причина – це ваше джерело енергії. Наявність причини додасть вам сили.

6. Замініть обмежуючі переконання

Обмежуючі переконання є найбільшою перешкодою на шляху до зміни життя. Ви повинні виявити їх, перш ніж почати боротьбу з ними. Для цього відстежуйте свої думки, що містять фрази:

  • "Я не можу ..."
  • "Я не в змозі ..."
  • "Немає виходу ..."

Записуйте їх. Через деякий час подивіться на список. Це ваші обмежуючі переконання.

Після ідентифікації ваших обмежуючих переконань, ви повинні замінити їх на переконання, що відкривають перед вами нові можливості. Запишіть позитивні твердження, що протистоять негативним, записаних вами раніше.

  • "Я спробую..."
  • "Я зможу..."

 Тепер, спираючись на новий список, дотримуйтесь позитивних переконань. Робіть це кожний раз, коли розумієте, що спрацьовують ваші обмежуючі переконання.

7. Замініть погані звички позитивними звичками 

Крім виявлення обмежуючих переконань, ви також повинні виявити ваші погані звички. Які з ваших звичок тиснуть на вас? Які звички тягнуть вас вниз? З якими звичками ви хотіли б порвати? Перерахуйте їх.

Замість того, щоб намагатися позбутися цих звичок, зосередьтеся на тому, щоб створювати нові позитивні звички, які замінять їх. Наприклад, погана звичка – занадто багато дивитися телевізор. Заведіть позитивну звичку, щоб використовувати цей час найкращим чином. Наприклад, почніть більше читати.

8. Знайдіть наставника

Наставник може допомогти вам поліпшити ваше життя. Мало того, що ваш наставник може дати вам цінну пораду щодо того, як вчинити в тій чи іншій ситуації, він може попередити вас про можливі пастки на вашому шляху. Без наставника вам доведеться пройти набагато більше труднощів і випробувань. Наявність наставника заощадить велику кількість вашого часу.

9. Майте вірне очікування

Наявність спочатку вірного очікування дуже важливо. Інакше ви легко будете збентежені тим, що справи йдуть не так, як ви очікували. Зміна життя вимагає часу, особливо, якщо ви хочете, щоб ці зміни збереглися надовго. Наявність правильного очікування додасть вам стійкості у важкі хвилини.

10. Підтримуйте імпульс

Найскладніше – це початок. Після того, як він залишиться позаду, вам буде набагато легше. Головне, підтримувати імпульс.

Це той же механізм, що у автомобіля. Найскладніше – змусити автомобіль почати рух. Після цього він буде рухатися досить легко, поки ви самі не вирішите його зупинити.

Змінюйте своє життя день за днем. Якщо ви  змінюєтеся, значить, ви ростете.