Освітній процес
Уманський національний університет садівництва (УНУС) – заклад вищої освіти, що провадить діяльність на засадах інноваційності, науковості, патріотичного спрямування і відповідності запитам ринку праці та багатопрофільності. Університет має усталені традиції освітньої і наукової діяльності, серед яких базовими є професіоналізм, академічна свобода, прогресивність поглядів і наукових підходів, взаємна повага та довіра.
Стратегічна ціль університету спрямована на формування системи ґрунтовної освіти європейського спрямування з урахуванням пріоритетів і домінант наукової думки, що мають на меті створення ідентично самобутнього навчально-наукового осередку, здатного генерувати та забезпечувати трансфер знань і наукових розробок у світовий освітньо-науковий простір і практичну діяльність.
Підготовка здобувачів вищої освіти у Уманському національному університеті садівництва здійснюється за відповідними освітньо-професійними, освітньо-науковими, науковими програмами.
Здобуття вищої освіти на кожному рівні передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої (освітньо-професійної чи освітньо-наукової) або наукової програми, що є підставою для присудження:
- молодшого бакалавра;
- бакалавра;
- магістра;
- доктора філософії;
- доктора наук.
Фотогалерея
![Освітній процес](assets/cache/images/2020/1200x800-img-c6c4655663fc0143991d613d23b2d099-v.95f-250x180-b21.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2020/1600x1200-photo_2020-03-12_15-59-31.7c4-250x180-42a.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2020/dsc_2505-0011-250x180-18a.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2020/ehzn7qzwwaea4y-250x180-18a.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2020/fyir5zlpoic-250x180-016.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/img_2094-250x180-a99.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/img_8991-250x180-a99.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/img_1806-250x180-d73.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_1177-250x180-a72.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_3110-250x180-a72.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/img_1767-250x180-a72.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0808-250x180-c90.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0859-250x180-c90.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_1084-001-250x180-c90.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0676-250x180-fa5.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0715-250x180-fa5.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0731-250x180-fa5.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/dsc_0029-250x180-006.jpeg)
![Освітній процес](assets/cache/images/2023/photo/1/80513735_2830979657022865_5346508726104752128_o-250x180-006.jpeg)