03.07.2021 127303

Вступнику

Ректор Олена Непочатенко
Ректор Олена Непочатенко

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас від імені науково-педагогічних працівників, науковців, співробітників, аспірантів і студентів Уманського національного університету садівництва на офіційній сторінці вступника!

Попри доволі поважний вік (а університету вже понад 175 років!), ми є прогресивним закладом вищої освіти, у пріоритеті якого – постійна оптимізація та цифровізація навчального процесу, сучасні освітні програми європейського спрямування.

Тож наразі ми маємо що вам запропонувати і впевнені, що професію до душі ви неодмінно знайдете саме в нас. Адже до ваших послуг – шість факультетів різного спрямування: агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; інженерно-технологічний; лісового і садово-паркового господарства; менеджменту; економіки і підприємництва. В межах факультетів функціонує 24 спеціальності, під час навчання за якими можна пройти шлях від молодшого бакалавра чи бакалавра до магістра чи доктора філософії.

Територія університету – чи не єдиний в Україні студентський кампус з повноцінним інтернет-зв’язком, місто в місті, що межує з прекрасним парком «Софіївка». На території розміщуються 10 навчальних корпусів, шість гуртожитків, бібліотека, спортивний комплекс, їдальня, кафе, магазини, перукарня, швейна майстерня – все, що потрібно для життя справжньому студенту.

Ми пропонуємо не просто освіту високої якості: серед пріоритетів неодмінний саморозвиток особистості та реалізація талантів. Для цього функціонують творчі колективи Центру культури та виховання студентів Уманського НУС, спортивні секції, рада студентського самоврядування, професійні гуртки тощо. Для вдосконалення фахових якостей на постійній основі провадяться зустрічі з потенційними роботодавцями.

Запрошуємо вас особисто відвідати Уманський НУС та переконатися, що саме тут ви здобудете якісну та сучасну освіту!

Ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО