Факультети

 • Факультет агрономії

  На землі є багато професій, але немає почеснішої праці, ніж праця людей, які вирощують хліб. Сьогодні, як ніколи, багата українська земля потребує розумних та кваліфікованих фахівців, людей, які розуміють і люблять її. Саме таких фахівців готують на факультеті агрономії, який розпочав свою діяльність у 1868 році

 • Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

  Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – загальновизнаний лідер підготовки фахівців для всіх регіонів України.

 • Факультет менеджменту

  Навчальний процес на факультеті інтегровано до європейських стандартів освіти. Навчання організовано за кредитно-трансферною системою, впроваджено нові навчальні плани і програми підготовки фахівців, широко використовуються сучасні інтерактивні методи навчання, проводяться ділові ігри, моделюються виробничі ситуації.

 • Факультет економіки і підприємництва

  Факультет економіки і підприємництва, який створено у серпні 1999 року, своїм корінням сягає у часи перетворення Головного училища садівництва в Уманське училище землеробства і садівництва. Саме тоді за ініціативи кандидата наук, статського радника П.А. Загорського почали викладати курс економіки сільського господарства. З 1878 року вводиться дисципліна "Рахівництво"

 • Інженерно-технологічний факультет

  Фахівець сучасного рівня – це не лише спеціаліст широкого інженерного профілю, який володіє знаннями з прикладної математики, інженерної графіки, матеріалознавства, теплотехніки, загальної і спеціальної технології харчових виробництв, а й фахівець, який досконало розуміється на тонкощах зберігання та переробки продукції рослинництва.

 • Факультет лісового і садово-паркового господарства

  Фахівці напряму підготовки "Лісове та садово-паркове господарство" на основі знань агротехніки вирощування декоративних рослин, ландшафтного мистецтва і фітодизайну забезпечують гармонійну організацію різних територій, зон відпочинку і дозвілля населення.