15.12.2023 276071

Студентське самоврядування

Координатором студентського життя є рада студентського самоврядування. Головна мета її діяльності полягає, передусім, у створенні умов для самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства, держави. Напрями діяльності студентського самоврядування різноманітні і охоплюють усі сфери життя студентів.

Рада студентського самоврядування Уманського НУС бере участь у всіх сферах життя студентів: проводить спортивні змагання, інтелектуальні конкурси «Кращий студент року», «Що? Де? Коли?», акції до Всесвітнього дня контрацепції, Дня вишиванок, регулярно відвідує дитячий будинок, проводить благодійні акції по збору коштів для воїнів. Проводяться тематичні студентські вечірки та флешмоби.

З метою співпраці з іншими вищими навчальними закладами та всебічного розвитку студентів регулярно проводяться міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги.

Щорічним стало проведення конкурсів краси «Міс і Містер університету» та спортивне свято «Козацькі забави».

З метою популяризації КВН в Уманському НУС проводяться ігри команд КВН факультетів на Кубок ректора. Університетська команда вже декілька років поспіль входить у десятку кращих команд аграрної ліги України.

Належну увагу рада приділяє дотриманню правил проживання в гуртожитках та виконання студентами санітарно-гігієнічних вимог: проводяться конкурси на кращий гуртожиток, поверх, кімнату.

Традиційно проводяться зустрічі ради студентського самоврядування з ректором, на яких студенти висловлюють свої пропозиції щодо покращення навчання та побуту студентів.

Участь у діяльності органів студентського самоврядування – чудова нагода здобути навички в професійних справах, досвід у спілкуванні, випробувати себе як лідера і керівника. За нинішніх умов, коли студент і його родина оплачують навчання з власних коштів, об'єктивно підвищується зацікавленість студента в підвищенні ефективності навчального процесу і вирішенні проблем побуту і дозвілля. Саме такі проблеми покликана вирішувати рада студентського самоврядування. 

Посилання на наш YouTube-канал

studrada@udau.edu.ua

Рада студентського самоврядування УНУС
Рада студентського самоврядування УНУС