19.03.2019

Склад Вченої ради Уманського НУС

Непочатенко Олена Олександрівна
Непочатенко Олена Олександрівна

Непочатенко Олена Олександрівна

ректор Уманського НУС, голова Вченої ради університету, професор, доктор економічних наук

Мостов'як Іван Іванович
Мостов'як Іван Іванович

Мостов'як Іван Іванович

перший проректор, заступник голови Вченої ради університету, доцент кафедри захисту і карантину рослин

Березовський Володимир Євгенійович
Березовський Володимир Євгенійович

Березовський Володимир Євгенійович

вчений секретар Вченої ради університету, зав. кафедри математики і фізики, професор

Дядькун Леонід Васильович
Дядькун Леонід Васильович

Дядькун Леонід Васильович

проректор з адміністративно-господарської роботи

Карпенко Віктор Петрович
Карпенко Віктор Петрович

Карпенко Віктор Петрович

проректор з наукової та інноваційної діяльності

Мальований Михайло Іванович
Мальований Михайло Іванович

Мальований Михайло Іванович

проректор з науково-педагогічної роботи, доцент

Вернюк Наталія Олександрівна
Вернюк Наталія Олександрівна

Вернюк Наталія Олександрівна

декан факультету менеджменту, доцент

Нестерчук Юлія Олександрівна
Нестерчук Юлія Олександрівна

Нестерчук Юлія Олександрівна

декан факультету економіки і підприємництва, професор

Поліщук Валентин Васильович
Поліщук Валентин Васильович

Поліщук Валентин Васильович

декан факультету лісового і садово-паркового господарства, професор

Полторецький Сергій Петрович
Полторецький Сергій Петрович

Полторецький Сергій Петрович

декан факультету агрономії, доцент кафедри рослинництва

Пушка Олександр Сергійович
Пушка Олександр Сергійович

Пушка Олександр Сергійович

декан інженерно-технологічного факультету, доцент

Щетина Сергій Васильович
Щетина Сергій Васильович

Щетина Сергій Васильович

декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент

Сомова Наталія Данилівна
Сомова Наталія Данилівна

Сомова Наталія Данилівна

директор Наукової бібліотеки

Лиса Наталія  Володимирівна
Лиса Наталія Володимирівна

Лиса Наталія Володимирівна

головний бухгалтер, доцент кафедри фінансів і кредиту, кандидат економічних наук

Парубок  Маргарита Іванівна
Парубок Маргарита Іванівна
Рєзнік Анастасія
Рєзнік Анастасія

Рєзнік Анастасія

голова ради студентського самоврядування

Балабак Анатолій Федорович
Балабак Анатолій Федорович

Балабак Анатолій Федорович

зав. кафедри садово-паркового господарства, професор

Березовський Андрій Павлович
Березовський Андрій Павлович

Березовський Андрій Павлович

зав. кафедри прикладної інженерії та охорони праці, доцент

Бечко Петро Кузьмович
Бечко Петро Кузьмович

Бечко Петро Кузьмович

зав. кафедри фінансів, банківської справи та страхування, професор

Войтік Андрій Володимирович
Войтік Андрій Володимирович

Войтік Андрій Володимирович

зав. кафедри процесів, машин та обладнання АПВ, доцент

Господаренко Григорій Миколайович
Господаренко Григорій Миколайович

Господаренко Григорій Миколайович

професор, Заслужений працівник освіти України

Гринчак Олександр Васильович
Гринчак Олександр Васильович

Гринчак Олександр Васильович

зав. кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем, доцент

Заморська Ірина Леонідівна
Заморська Ірина Леонідівна

Заморська Ірина Леонідівна

доцент кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів

Карнаух Олександр Борисович
Карнаух Олександр Борисович

Карнаух Олександр Борисович

зав. кафедри загального землеробства, доцент

Кисельов Юрій Олександрович
Кисельов Юрій Олександрович

Кисельов Юрій Олександрович

зав. кафедри геодезії, картографії та кадастру, професор

Ковальов Леонід Євгенійович
Ковальов Леонід Євгенійович
Комісаренко Наталія Олександрівна
Комісаренко Наталія Олександрівна

Комісаренко Наталія Олександрівна

зав. кафедри української та інозмених мов, доцент

Крикунов Ігор Володимирович
Крикунов Ігор Володимирович

Крикунов Ігор Володимирович

доцент кафедри захисту і карантину рослин

Машковська Людмила Володимирівна
Машковська Людмила Володимирівна
Мельник Людмила Юріївна
Мельник Людмила Юріївна
Мудрак Руслан Петрович
Мудрак Руслан Петрович

Мудрак Руслан Петрович

зав. кафедри економіки, професор

Осадча Лариса Анатоліївна
Осадча Лариса Анатоліївна

Осадча Лариса Анатоліївна

доцент кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

Осокіна Ніна Максимівна
Осокіна Ніна Максимівна

Осокіна Ніна Максимівна

зав. кафедри технології зберігання та переробки зерна, професор

Пенькова Оксана Георгіївна
Пенькова Оксана Георгіївна

Пенькова Оксана Георгіївна

завідувач кафедри маркетингу, доцент

Петренко Наталія Олександрівна
Петренко Наталія Олександрівна

Петренко Наталія Олександрівна

завідувач НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва", доцент

Розборська Лариса Василівна
Розборська Лариса Василівна
Рябовол Людмила Олегівна
Рябовол Людмила Олегівна

Рябовол Людмила Олегівна

завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології, професор, академік АН ВО України

Семенда Дмитро Костянтинович
Семенда Дмитро Костянтинович

Семенда Дмитро Костянтинович

професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, професор, заслужений працівник сільського господарства України

Сонько Сергій Петрович
Сонько Сергій Петрович

Сонько Сергій Петрович

зав. кафедри екології та безпеки життєдіяльності, професор

Транченко Людмила Володимирівна
Транченко Людмила Володимирівна

Транченко Людмила Володимирівна

зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор

Улянич Олена Іванівна
Улянич Олена Іванівна

Улянич Олена Іванівна

зав. кафедри овочівництва, професор

Школьний Олександр Олексійович
Школьний Олександр Олексійович

Школьний Олександр Олексійович

зав. кафедри менедмженту, професор

Шлапак Володимир Петрович
Шлапак Володимир Петрович

Шлапак Володимир Петрович

зав. кафедри лісового господарства, професор

Яценко Анатолій Олексійович
Яценко Анатолій Олексійович

Яценко Анатолій Олексійович

зав. кафедри рослинництва

Андрющенко Андрій Миколайович
Андрющенко Андрій Миколайович

Андрющенко Андрій Миколайович

директор ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж, доцент

Кужель Віталій Володимирович
Кужель Віталій Володимирович

Кужель Віталій Володимирович

директор ВСП Агротехнічний коледж УНУС

Поліщук Юрій Адамович
Поліщук Юрій Адамович

Поліщук Юрій Адамович

директор ВСП Чигиринський коледж УНУС

Потабенко Олександр Анастасійович
Потабенко Олександр Анастасійович

Потабенко Олександр Анастасійович

директор ВСП Шевченківський коледж УНУС

Хоменко Іван Іванович
Хоменко Іван Іванович

Хоменко Іван Іванович

професор, директор ВСП Городищенський коледж УНУС

Паєвський Петро Борисович
Паєвський Петро Борисович

Паєвський Петро Борисович

завідувач Центру культури і виховання студентів

Павлишин Святослав Володимирович
Павлишин Святослав Володимирович

Павлишин Святослав Володимирович

аспірант кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин

Бурлаченко Анна Олександрівна
Бурлаченко Анна Олександрівна

Бурлаченко Анна Олександрівна

студентка 21-о групи факультету економіки і підприємництва

Бутрон Анна Олегівна
Бутрон Анна Олегівна

Бутрон Анна Олегівна

студентка 13 ас групи факультету агрономії

Ваховська Аліна Вікторівна
Ваховська Аліна Вікторівна

Ваховська Аліна Вікторівна

студентка 31-п групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Гацкан Вадим Олександрович
Гацкан Вадим Олександрович

Гацкан Вадим Олександрович

студент 11-ім групи інженерно-технологічного факультету

Дяконенко Альона Анатоліївна
Дяконенко Альона Анатоліївна

Дяконенко Альона Анатоліївна

студентка 11-спк групи факультету лісового і садово-паркового господарства

Дроботяк Дарія Дмитрівна
Дроботяк Дарія Дмитрівна

Дроботяк Дарія Дмитрівна

студентка 11-тм групи факультету менеджменту