09.03.2017 5089

Інтелектуально розвинені люди живуть довше

Інтелектуально розвинені люди живуть довше
Інтелектуально розвинені люди живуть довше
Британські геронтологи провели ряд досліджень, у ході яких їм вдалося з'ясувати, що рівень смертності серед інтелектуалів у декілька разів нижчий, ніж серед малоосвічених людей.

Цей висновок був зроблений після закінчення дослідження, яке тривало 20 років. В експерименті брали участь 2 тис. жінок і чоловіків. У ході дослідження з'ясувалося, що у людей з високим IQ в чотири рази більше шансів дожити до похилого віку.

Цікаво, що експерти пояснюють цей феномен підвищеною стійкістю до стресів, яка властива розумним людям. Згідно з інформацією дослідників, завдяки своїй психологічній стійкості розумні люди здатні реагувати на мінливості долі з меншою тривогою і меншою кількістю негативних емоцій: стикаючись з проблемою, розумні люди не впадають у стан неконтрольованої паніки, вони аналізують проблему і шукають способи впоратися з труднощами.

Згідно з результатами дослідження, всього лише 63% людей з IQ у 85 балів мають хороші шанси дожити до старечого віку. Знову ж таки, літні люди з IQ в 115 балів у 90% випадків доживають до 100 років.

http://www.osvita.org.ua/news/63990.html?from=news_rss