25.05.2023 21490

Спеціальність «Підприємництво та торгівля»

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є вдалим синергетичним поєднанням усіх актуальних сфер діяльності сучасної розвиненої держави. Дана спеціальність характеризує діяльність, пов’язану з функціонуванням біржових, досягненням успіху у сфері бізнесу, торгівлі та конкуренції з метою покращення процесу купівлі-продажу.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ»?

Випускники університету зі спеціальності «Підприємництво та торгівля» можуть обіймати такі посади: керівник підприємства, установи, організації; керівник підрозділу на підприємстві; головний інспектор з контролю за цінами; начальник комерційного відділу; директор (керівник) малої торговельної фірми; професіонал з ведення реєстру власників іменних цінних паперів; професіонал з корпоративного управління; професіонал з торгівлі цінними паперами; фахівець в органах державної влади сфери захисту прав споживачів; товарознавець-аудитор; інспектор з контролю якості продукції; експерт з експортно-імпортних операцій; інспектор органів митної служби; біржовий брокер (маклер); фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку; фахівець з експертизи та стандартизації товарів; викладач, науковий співробітник закладів вищої освіти, радник.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ»

Успіх підприємства залежить від багатьох факторів, та найголовнішим все ж є сам власник бізнесу, керівник, який володіє наступними рисами: наполегливість, терпіння, стресостійкість, вміння рухатися і розвиватися, вчитися на помилках, далекоглядність, відповідальність, спостережливість рішучість, оригінальність, гнучкість, концентрація та вміння зосередитися на головних цілях, цілеспрямованість та новаторство.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

За даними сайту Work.ua, фахівець з спеціальності «Підприємництво та торгівля» в Україні заробляє в середньому від 15000 грн.

Дана спеціальність вважається нині однією з найзатребуваніших, а відтак – і високооплачуваних професій. На початку кар’єри, нижній поріг оплати праці може скласти 7000 грн. Проте зрілий фахівець даної сфери має гарантовано стабільний і високий рівень доходу.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА?

Спеціальність «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

• ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні, за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.