22.07.2022 12296

Спеціальність "Комп'ютерні науки"

Комп’ютерні науки – спеціальність, яка поєднує в собі комплекс теоретичних і практичних навичок роботи з новітніми системами керування базами даних та інструментальними засобами проектування, володіння знаннями іноземних мов і технологій програмування, розробки, тестування, впровадження програмного забезпечення.

Комп'ютерні науки
Комп'ютерні науки
Комп'ютерні науки
Комп'ютерні науки

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»?

Фахівці даного профілю здатні виконувати найрізноманітніші професійні завдання та можуть займати керівні посади у сфері технічного забезпечення широкого спектру виробництва: адміністратор бази даних; адміністратор даних; адміністратор доступу; адміністратор системи; інженер з програмного забезпечення; інженер-програміст; програміст (база даних); програміст прикладний; інженер із застосування комп'ютерів; фахівець з інформаційних технологій; фахівець із розробки та тестування програмного забезпечення; фахівець з розроблення комп'ютерних програм.

Випускники спеціальності «Комп’ютерні науки» володіють сучасними знаннями з інформатики, мов програмування, баз даних тощо; здатні аналізувати технічні завдання; вміють створювати власні програмні продукти чи проводити обслуговування існуючих.

 

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ»

Для фахівця даної спеціальності ключовими є наступні риси: цілеспрямованість і наполегливість, вільне володіння іноземними мовами, здатність опановувати значні обсяги інформації, відкритість до знань, комунікабельність, здатність до обширного аналізу, логіка тощо.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Наразі в Україні найбільш високооплачуваною вакансією є посада інженера з комп’ютерних систем у представництві іноземної компанії.. Станом на кінець 2019 року середньомісячна зарплата таких працівників становить близько 48 000 грн. Водночас претенденту, який відповідає вимогам, роботодавець готовий платити до 90 тисяч гривень на місяць за умови, що кандидат на цю посаду має бути висококваліфікованим фахівцем у вузькому напрямку комп’ютерних технологій.

 

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ – випускники спеціальності незмінно користуються попитом на ринку праці;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ– можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.