22.07.2024 4592

Спеціальність «Соціальне забезпечення»

Соціальне забезпечення є інструментом політики, що застосовується для регулювання рівня життя населення і передбачає надання послуг та матеріальних ресурсів у різних формах, що фінансуються державою. Відтак і навчання за спеціальністю «Соціальне забезпечення» передбачає отримання знань у сфері забезпечення зайнятості населення, механізмів посередництва та представництва інтересів різних соціальних груп з урахуванням їх потреб на різних рівнях державного управління, вивчення методик проведення соціальних заходів тощо.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»?

Спеціальність «Соціальне забезпечення» відкриває двері для різноманітних кар’єрних можливостей, включаючи працевлаштування у державних установах, некомерційних організаціях, соціальних службах. Професіонали можуть працювати аналітиками соціальної політики, координаторами пільг, менеджерами соціальних програм і соціальними працівниками.

Після завершення навчання фахівець із соціального забезпечення має право працювати в соціальних закладах на посадах державного інспектора; інспектора з виплати та призначення пенсій; інспектора з соціальної допомоги; інспектора-ревізора; агента з зайнятості та трудових контрактів, страхового агента; фахівця державної служби зайнятості з найму робочої сили, із спеціалізованого обслуговування; фахівця Фонду громадських організацій, Фонду захисту інвалідів та інших фондів, профспілкових об’єднань у системі соціального забезпечення.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

  • Вплив на суспільний добробут: фахівці соціального забезпечення відіграють вирішальну роль у забезпеченні благополуччя людей, особливо осіб похилого віку, інвалідів та знедолених. Працюючи у цій сфері, заявники можуть значно вплинути на суспільний добробут, допомагаючи людям отримати необхідні переваги та підтримку.
  • Розуміння соціально-економічних питань: вивчення соціального забезпечення формує глибоке розуміння соціально-економічних проблем, таких як бідність, безробіття, старіння населення та доступ до медичної допомоги.
  • Міждисциплінарний підхід: сфера соціального забезпечення перетинається з різними дисциплінами, включаючи економіку, соціологію, охорону здоров'я та право. Цей міждисциплінарний підхід формує комплексний погляд на соціальні проблеми та дозволяє фахівцям з соціального забезпечення співпрацювати з експертами з різних галузей для розробки цілісних рішень.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – 80% випускників, які працюють за фахом чи за суміжними спеціальностями або успішно займаються власною туристичною діяльністю;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики у кращих туристичних організаціях в Україні та за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях, дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час, елементи дуальної форми навчання.