25.05.2023 20479

Спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок – спеціальність, яка має глибокі витоки та серйозні перспективи. І наразі вона єдина охоплює всі сфери економічного профілю:

  • говоримо «гроші» – маємо на увазі «фінанси»;
  • мріємо про забезпечене майбутнє – повинні розумітися на тому, як гроші «працюють»;
  • хочемо мати перспективну роботу з можливістю розвитку – обираємо освіту, яка розкриває всі нюанси сучасного життя – за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК»?

Серед сфер працевлаштування фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» – державні та місцеві органи влади і їх підрозділи, міністерства, державні служби та відомства, їх фінансові, бухгалтерські, економічні, юридичні й адміністративні підрозділи; підприємства різних організаційно-правових форм власності; банківський і страховий сектор, податкова та митна служби; фонди соціального страхування державної і недержавної форм; заклади вищої освіти ІІ–IV рівнів акредитації тощо.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФІНАНСИСТА

Інтелект, креативність, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися – основні риси потенційного фінансиста. Цікава робота, перспектива кар’єрного росту, високий рівень доходу, ринки праці не лише регіонального чи державного, а й міжнародного рівня – потенційні можливості фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Успішний фінансовий розвиток – мета кожної держави, підприємства, підприємця, родини. А досягнення її можливе лише за умови правильної фінансової діяльності. Саме тому дана професія повсякчас перебуває на вершині зарплатних рейтингів усіх країн світу. Зокрема, у 2019 році середня заробітна окремих фінансових спеціалістів становила: 15 700 грн (інкасатор), 17 605 (економіст з праці та заробітної плати), 65 620 для спеціалістів по роботі з юридичними особами та 93 700 грн для комерційних директорів (https://ua.trud.com/ua/salary/2/78663.html).

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – 80% випускників, які працюють за фахом чи за суміжними економічними спеціальностями або успішно займаються власною підприємницькою діяльністю;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики у кращих фінансових організаціях в Україні та за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.