26.11.2019 26860

Садово-паркове господарство

Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство» Уманського національного університету садівництва – необхідна сучасній Україні для вирішення екологічних проблем міст і населених пунктів, оздоровлення населення держави та виховання творчої особистості.

Садово-паркове господарство
Садово-паркове господарство

Багато хто помилково вважає, що вирощувати рослини та створювати з їх допомогою сади і парки – справа не хитра. Однак організація та ведення садово-паркового господарства вимагають серйозної і широкої професійної підготовки. Адже тут виявляються необхідними знання як фундаментальних природничих наук, так і прикладних – аграрних і технічних.

Підготовку здобувачів вищої освіти за даною спеціальністю спрямовано на формування у них широкого кола знань у сфері сучасних технологій формування об’єктів садово-паркового господарства та з володіння основними методами вирощування декоративних рослин, проектування об’єктів садово-паркового господарства, підбору рослин, технологій і агротехніки створення й експлуатації компонентів садово-паркових об’єктів.

Інженери садово-паркового господарства отримують комплексну підготовку з питань проектування всіх типів насаджень, догляду за ними, на основі детального вивчення біології декоративних рослин, реконструкції і реставрації старовинних і сучасних садово-паркових об'єктів, декоративного садівництва.

 

Садово-паркове господарство
Садово-паркове господарство

Професійна діяльність наших випускників пов’язана з організацією і веденням садово-паркового будівництва та господарства, розробкою дизайн-проектів, проектів планування й озеленення об’єктів зеленого будівництва (укладанням раціональних технологій з впровадження проектів у натуру; виконанням планування й озеленення територій різного призначення, зелених куточків; проведенням таксації об’єктів озеленення; вирощуванням деревних і кущових порід, квіткових рослин відкритого та закритого ґрунтів; підготовкою до реалізації та безпосередня реалізація продукції; проведенням комплексу оглядових робіт з рослинами на об’єкті озеленення; економічним обґрунтуванням проектних рішень).

Спеціалісти з садово-паркового господарства по завершенню навчання можуть працювати в розплідниках, садових центрах і розсадниках, які спеціалізуються на широкому асортименті рослин, їх акліматизації, вирощуванні та селекції. Для тих хто має образотворчий хист, є змога займатися внутрішнім і зовнішнім озелененням, створюючи при цьому 3D-проекти та виконуючи всі побажання замовника. 

Садово-паркове господарство
Садово-паркове господарство

Тож запрошуємо творчих, свідомих особистостей, які бажають зробити цей світ кращим, на навчання до Уманського національного університету садівництва за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство»!