07.04.2021 41564

Спеціальність «Садово-паркове господарство»

Спеціальність «Садово-паркове господарство» дозволить опанувати професію, що несе в собі мистецтво створення декоративних садів, парків, ділянок зелених насаджень, призначених для естетичного поліпшення краєвиду та для відпочинку. Дана спеціальність та її фахівці несуть почесну місію вирішення  екологічних проблем міст і населених пунктів, оздоровлення населення держави та виховання творчої особистості.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»?

Випускники даної спеціальності мають нагоду працевлаштуватися у приватних і державних установах, паркових комплексах, ботанічних садах, заповідниках, оранжерейних і садових центрах, розсадниках, спеціалізованих агрофірмах, садових центрах. Фахівці можуть влаштуватися й успішно розвиватися в ролі ландшафтного дизайнера, інженера, агронома зеленого будівництва, директора власного приватного підприємства з озеленення приватних і державних територій.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Головними рисами фахівця є: вміння бачити красу у простих речах; образне мислення та креативність, фантазія; здатність зберігати та примножувати надбання науково-практичної бази; нетрадиційний погляд на об’єкт праці чи творчої діяльності; вміння прогнозувати, бачити об’єкт у реалізації, в перспективі; вміння бути гнучким, слухати та чути запити клієнтської бази; творчий підхід до завдань; генерування ідей; посидючість; працьовитість; здатність працювати в команді, здатність до опрацювання й аналізу різних інформаційних джерел; бажання збереження навколишнього середовища. Найсприятливішими умовами праці для фахівців даної спеціальності є весна та осінь, тому необхідно мати терпіння та враховувати погодні умови щоразу перед плануванням нового проєкту. Але все ж головною рисою спеціалістів із садово-паркового господарства є вміння отримувати естетичне задоволення від процесу трудової діяльності

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІ

Нині в Україні фахівці спеціальності «Садово-паркове господарство» за даними сайту https://www.work.ua/ отримують від 12 500 гривень в місяць. Дана професія наразі є надзвичайно перспективним напрямом діяльності, адже нині особлива увага приділяється проблемам, що виникають при розбудові населених пунктів, зокрема екологічного характеру. Тож спеціалісти з даної сфери діяльності мають змогу зробити красивішим і екологічно чистішим життя нас усіх, отримуючи при цьому ще й фінансову вигоду. І якщо Вам до снаги робити оточення кращим – спеціальність «садово-паркове господарство» в Уманському НУС чекає на Вас!

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні, за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.