06.11.2012 6181

Будівельне відділення

Будівельне відділення в Тальнівському державному будівельно-економічному коледжі було створено 1967 року. Підготовка фахівців здійснюється на базі 9-ти і 11-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” із спеціальності 5.06010101„Будівництво та експлуатація будівель і споруд”, на базі 9-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” із спеціальності       5.06010115„Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн”.

Будівельне відділення з 2008-го очолює викладач І категорії Закревський Петро Володимирович, колишній випускник коледжу.

Завідувач будівельного відділення Закревський В.П.
Завідувач будівельного відділення Закревський В.П.

Циклову комісію профілюючих дисциплін будівельного відділення з 2006 року очолює викладач вищої категорії Даценко Олег Іванович, колишній випускник коледжу. До складу циклової комісії входять п’ятнадцять досвідчених педагогічних працівників, які мають базову освіту, що співпадає з профілем дисциплін, які викладаються на відділенні.

Засідання циклової комісії (вересень, 2012)
Засідання циклової комісії (вересень, 2012)

Це викладачі-методисти з багаторічним стажем Пилипенко Михайло Іванович, Пономарьова Лариса Федорівна, Аврамич Петро Дем’янович,  Бистріцький Павло Святославович; старший викладач Михайлов Анатолій Миколайович; викладачі вищої категорії Горпинченко Віктор Володимирович, викладач І категорії Закревський Петро Володимирович, викладачі ІІ категорії Бридкий Олександр Володимирович, Соколенко Сергій Васильович, Ряба Галина Павлівна,  викладачі Булавка Олександр Іванович, Самардак Олександр Віталійович, Балацька Яна Владиславівна, майстер виробничого навчання Свірідов Олександр Вікторович. Більшість викладачів циклу є випускниками нашого коледжу.

Викладачі відділення (1 вересня 2012)
Викладачі відділення (1 вересня 2012)

Обслуговує і допомагає в роботі відділення лаборант  Франчук Ірина Василівна.

Довідка про спеціальності будівельного відділення

Будівництво вважається однією з базових галузей економіки України й потребує керівників нижньої  та середньої ланки. Випускники Тальнівського коледжу працюють на технічних, інженерних та керівних посадах організацій як в області, так і за її межами. По закінченні навчання випускники спеціальності  5.06010101 „Будівництво та експлуатація будівель і споруд” отримують кваліфікацію 3112 технік – будівельник  і можуть займати первинні посади:  технік–будівельник, технік–доглядач, доглядач будови, технік-проектувальник, технік-лаборант, технік з підготовки виробництва, технік з нормування праці.

КВН з Основ розрахунку будівельних конструкцій
КВН з Основ розрахунку будівельних конструкцій
 

Випускники спеціальності  5.06010115 „Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн” отримують кваліфікацію 3112 технік – дизайнер (будівництво) і можуть займати первинні посади:  технік–дизайнер, технік–проектувальник, технік,  макетник макетно–модельного проектування, дизайнер середовища (молодший спеціаліст), дизайнер–графік (молодший спеціаліст) .

Крім того випускники  мають змогу продовжити своє навчання і здобути освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра за скороченим терміном навчання у вищих навчальних закладах України ІІІ-ІV рівня акредитації за напрямом підготовки 060101 „Будівництво ”.

Кращий студент групи БС-41 Мошняга Захар
Кращий студент групи БС-41 Мошняга Захар