22.07.2024 38852

Спеціальність «Агроінженерія»

Агроінженерія – спеціальність, що поєднує в собі технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, має глибокі витоки та, за рахунок позитивної динаміки розвитку та технологічного прогресу, – серйозні перспективи розвитку. І наразі вона гарантує значні перспективи фахівцям, адже аграрна країна без агроінженерів не існує.

Майстерність керування тракторами на полігоні кафедри процесів, машин та обладнання АПВ

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОІНЖЕНЕРІЯ»?

Фахівці даного профілю здатні виконувати найрізноманітніші професійні завдання та можуть займати первинні керівні посади із технічного забезпечення агропромислового виробництва.

Випускники зможуть: керувати: технічними підприємствами, службами, відділами, підрозділами, персоналом та навчанням працівників.

Працювати: головним інженером, головним механіком, начальником цеху, начальником зміни, майстром виробничої дільниці, майстром з експлуатації та ремонту машин, механізмів та обладнання.

Виконувати обов’язки: фахівця на підприємствах із виконання сільськогосподарських робіт, управління механізації, проектно-конструкторських установах, установах з експертної оцінки машин і обладнання, сервісних центрах з обслуговування та продажу машин і обладнання, підприємствах із виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва, підприємствах з виробництва машин і обладнання галузі.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

• Широкі кар’єрні можливості: випускники спеціальності «Агроінженерія» можуть працювати у різних секторах, включаючи проєктування та виробництво машин, іригаційні та дренажні системи, збереження ґрунту та охорону навколишнього середовища.
  • Інтеграція технологій у сільське господарство: Інженери-аграрники відіграють вирішальну роль в інтеграції сучасних технологій, таких як автоматизація, точне землеробство та відновлювані джерела енергії, у сільськогосподарську практику. Це забезпечує динамічне робоче середовище.
  • Потенціал для інновацій та підприємництва: сільськогосподарське машинобудування надає можливості для інновацій та розробки нових рішень для підвищення продуктивності та ефективності сільського господарства. Випускники можуть займатися підприємницькою діяльністю, відкрити власний бізнес або зробити внесок у сільськогосподарські стартапи та технологічні фірми.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «АГРОІНЖЕНЕРІЯ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «АГРОІНЖЕНЕРІЯ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

• АКУТАЛЬНІСТЬ – освітні програми, розроблені відповідно до вимог ринку, у безпосередній і прямій співпраці з роботодавцями;
  • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ – молоді фахівці розпочинають трудову діяльність ще під час проходження практики, а по закінченні навчання понад 85% мають гарантоване місце працевлаштування;
  • РІЗНОПЛАНОВІ ДЖЕРЕЛА ЗНАНЬ – можливість проходження виробничого та навчального стажування та практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні та за кордоном;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.
  • ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ТА ДОСВІД: Уманський НУС разом з передовими аграрними компаніями пропонують студентам широкі можливості для практичного навчання та польової роботи, зокрема і в форматі дуальної освіти. І це є безцінним для формування практичних навичок і розуміння реальних застосувань інженерних принципів.