11.05.2013 24879

Менеджмент

Сьогодні професія менеджера є однією із найпопулярніших, престижних і, що важливо, найзатребуваніших на ринку праці. Сучасні компанії відчувають гостру потребу в професійних керівниках (топ-менеджерах, директорах, менеджерах середньої ланки, менеджерах із персоналу, адміністраторах, тощо).

Менеджер – це висококваліфікований персонал, який грає роль координуючого органу, що формує і приводить у рух ресурси організації  для досягнення своїх цілей.

Менеджмент
Менеджмент
 

Фахівці даної спеціальності підготовлені до здійснення: системного аналізу діяльності організації; розробки стратегічних напрямів розвитку організації і забезпечення їх конкурентоспроможності; поєднання всіх видів ресурсів, організація колективної праці для досягнення місії організації; організація процесів управління, прийняття управлінських рішень та їх реалізації.

Фахівець з менеджменту – це особа, яка має спеціальну управлінську освіту і відповідає за розробку та прийняття управлінських рішень. Основні напрями професійної діяльності – інформаційно-аналітична, організаційно-управлінська та адміністративно-господарська, а за умов набуття відповідного досвіду може адаптуватися до таких напрямів суміжної професійної діяльності: економічна, маркетингова, обліково-контрольна, зовнішньоекономічна, освітня, науково-дослідна.

 

Менеджмент
Менеджмент
 

Перевагами фахівців з менеджменту є високий рівень зарплат, стабільний попит на ринку праці та широкий спектр можливих місць працевлаштування.

Випускник даного профілю може обіймати посади: керівника підприємства чи його заступника, менеджер-логіста, менеджера з персоналу, менеджера відділу збуту, керівника виробничого підрозділу, голови фермерського господарства, менеджера комерційного відділу, фахівця з аналізу ринку, економічного радника тощо.

Менеджер – це представник особливої професії, що об’єднує в собі управлінця, економіста, юриста. 

Менеджмент
Менеджмент

Чому варто обрати професію "Менеджер"!