11.01.2021 30249

Спеціальність «Менеджмент»

Менеджмент – це наука, яка спирається на об’єктивні закони та закономірності, чіткі правила й технології. За допомогою менеджменту людське суспільство з хаотичного перетворюється на високоорганізоване й ефективне. Тому при переході від теорії менеджменту до практики необхідно застосовувати такі моделі, які відповідають місцевим умовам. Менеджер – це представник особливої професії, що об’єднує в собі управлінця, економіста, юриста. 

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»?

Випускник даного профілю може обіймати посади: керівника підприємства чи його заступника; менеджера-логіста, менеджера з персоналу, менеджера відділу збуту; керівника виробничого підрозділу; менеджера комерційного відділу; фахівця з аналізу ринку; економічного радника тощо.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Фахівець з менеджменту – це особа, яка має спеціальну управлінську освіту і відповідає за розробку та прийняття управлінських рішень, тому здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми є важливою і ключовою рисою управлінця- менеджера. Риси, які повинні бути у людини, яка хоче працювати менеджером – активність, креативність, всебічний розвиток, здатність аналізувати та робити висновки, спостережливість, інтерес до навколишнього світу, позитивне ставлення до життя, аналітичний склад розуму, уважність, комунікабельність, стресостійкість, відповідальність, творчий потенціал та вміння генерувати ідеї.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

За даними сайту Work.ua  фахівець зі спеціальності «Менеджмент» в Україні заробляє в середньому від 15000 грн. 

Менеджер вважається нині однією з найбільш затребуваних і високооплачуваних професій. Однак на початку кар’єри молодий фахівець може отримувати близько 7 000 гривень. Та варто знати, що, обираючи дану спеціальність, незалежно від того, народжуються менеджерами чи стають, абсолютно очевидно, що вони істотно відрізняються від решти людей. Менеджер не обов'язково повинен бути інтелектуальним генієм, але він має досконало володіти мистецтвом управління. Менеджер – важка і відповідальна робота з величезними стресами та серйозними обов'язками. Водночас це одна з найперспективніших професій.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «МЕНЕДЖМЕНТ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні, за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.