24.08.2017 484

Вітання ректора з Днем Незалежності України

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітання ректора з Днем Незалежності України
Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Незалежності України!

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою соборну, незалежну, демократичну, правову, знану серед світової спільноти державу.

Саме від кожного з нас, нашої щоденної, наполегливої праці, багато в чому залежить якою буде Україна. Завдяки вашій енергії та винахідливості, патріотизму та активній громадянській позиції, досягненнями у навчанні й науковій сфері наша держава стає частиною великої європейської  родини.

Зичу всім нам усвідомлення того, що кожен з нас – частинка України, а разом ми – рушійна сила у побудові такої держави де хотілося б жити, творити і працювати, що маємо підтримувати тих, хто відстоює цю незалежність, також згуртованості та гордості за свою країну!

Щиро бажаю вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай у серці кожного завжди буде Україна!

З Днем народження Україно!

Ректор Олена Непочатенко