25.09.2015 865

Шановні студенти, викладачі та співробітники Уманського національного університету садівництва!

Щиро вдячна Вам за активну участь у підготовці та проведенні свята всієї університетської родини – Дня університету.

Завдяки злагодженій праці всього колективу ми показали високий рівень навчально-виховної роботи, наукові здобутки факультетів та кафедр, структурних підрозділів, єдність студентів та викладачів у такий нелегкий для країни час.

Університет зустрічав багато гостей, випускників навчального закладу,  які своїми здобутками в аграрній галузі примножують його славу й авторитет не тільки на рівні держави, але й за кордоном.

Саме висока підготовка фахівців у нашому університеті, їх затребуваність на ринку праці стали невід’ємною складовою здобуття освіти в закладі, що увійшов у число найбільш престижних вишів аграрного спрямування.

Сподіваюсь, що прийдешні покоління також  стануть співучасниками історичного поступу навчального закладу і примножать славу Уманського національного університету садівництва.

Побажаємо рідному університету і надалі впевнено дивитися в майбутнє, процвітати та здобувати нові вершини на ниві науки і виховання справжніх господарів землі в ім’я України.

Ректор університету  Олена Непочатенко