09.09.2016 858

Шановні працівники кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін, спортсмени та шанувальники спорту!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культури і спорт – складова частина загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей кожного громадянина нашої держави. Спорт вчить долати труднощі, впевнено йти до своєї мети та досягати поставлених цілей, робить нас сильнішими, красивішими та здоровішими.

Уманський національний університет садівництва має міцні спортивні традиції. Чимало наших студентів домоглися високих результатів на обласному, державному та міжнародному рівнях. Ці вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження високого рівня розвитку фізичної культури і спорту в університеті, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Ваша наполеглива праця є невід’ємною складовою гармонійного розвитку студента. Адже саме ви залучаєте до здорового способу життя, дбаєте про активне дозвілля, примножуєте переможні традиції і спортивну славу університету.

Бажаю вам міцного здоров’я, гарного настрою, великої наполегливості і наснаги та нових, яскравих спортивних звершень і перемог.

Ми пишаємося Вашими досягненнями!

Ректор Олена Непочатенко