16.11.2018 4371

Привітання з Днем працівників сільського господарства

Шановна університетська спільното!

Привітання з Днем працівників сільського господарства
Щороку, традиційно, у третю неділю листопада, Україна вшановує працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Україна багата на чорноземи та родючі землі. А нині, з доступом сільськогосподарських виробників до ефективних технологій і методів обробки землі, аграрний сектор отримує нове дихання.

В авангарді вітчизняного аграрного сектору перебуває й аграрна наука та освіта, яку ось уже майже 175 років дбайливо плекають в Уманському національному університеті садівництва. Навчання майбутніх висококваліфікованих фахівців у нашому університеті дає можливість молоді зайняти передові місця в агропромисловій галузі та демонструвати гарні результати в їх практичній діяльності. Це є результатом кропіткої праці науково-педагогічного колективу нашого закладу вищої освіти, який здійснює свій вагомий внесок у розвиток аграрної галузі.

Шановні працівники сільського господарства! Завдячуючи вам, наша країна вже багато років поспіль тримає першість по врожайності та якості вирощування сільськогосподарського виробництва. А продукція українського аграрного сектору є конкурентоспроможною на вітчизняному та закордонних ринках. Тож спільними зусиллями ми і надалі будемо працювати у напрямку розвитку агропромислового комплексу та зміцнення національної економіки на благо процвітання нашої держави.

Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Ректор Олена Непочатенко