27.10.2017 1526

Засідання вченої ради університету

26 жовтня відбулось засідання вченої ради університету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.

Про готовність університету до роботи в зимовий період.

Доп.: проректор     з     адміністративно-господарської     роботи   Дядькун Л.В.

2.

Звіт за перший рік навчання докторантки кафедри зберігання і переробки зерна Дрозд Ольги Олександрівни.

3.

Затвердження тем наукових робіт, індивідуальних навчальних планів та індивідуальних планів наукової роботи аспірантів, які навчаються за освітньо-науковим рівнем доктор філософії.

Доп.: завідувач докторантури та аспірантури Івасюк Ю.І.

4.

Конкурсні справи:

1) обрання у вченому званні доцента кафедри процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва кандидата технічних наук Дідура Володимира Володимировича;

2) обрання у вченому званні доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук Лисої Наталії Володимирівни;

3) обрання у вченому званні доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидата економічних наук Непочатенка Олександра Анатолійовича;

4) обрання у вченому званні доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук Прокопчук Олени Тодорівни.

5.

Поточні питання.