Новини підрозділів

Зі святом, працівники лісу!

Вельмишановні працівники лісівничої галузі та викладачі лісівничих дисциплін, зокрема і факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, прийміть в цей осінній день найщиріші вітання з Днем працівника лісу!

Перший уманський метеопрогноз

Гортаючи сторінки історії метеорологічної станції при Уманському училищі землеробства і садівництва. До 135 річчя Уманської метеорологічної станції та до 166 річниці від дня народження її першого завідувача О.В. Поггенполя (18.09.1854-4.07.1938)...

Психологічний тренінг «Разом ми – сила»

З метою сприяння розвитку комунікативних навичок, впевненості в собі, взаємодії та доброзичливого взаємного ставлення 17 вересня 2020 р. зі студентами 21- тм групи спеціальності «Туризм» факультету менеджменту Уманського НУС проведено психологічний тренінг на тему «Разом ми – сила».

Вітаємо Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри економіки щиро вітає кандидата економічних наук, доцента Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації.