Новини підрозділів

Згадуючи Олексія Семеновича Андрієнка

В рамках щорічного конкурсу окулірувальників було проведено зустріч його учасників з Якушечкіним В.В. який повідав маловідомі сторінки життєвого шляху доцента О.С.Андрієнка.

Вітаємо переможців конкурсу окулірувальників ім. О. С. Андрієнка 2019 року!

У серпневі дні 2019 року студенти 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС взяли участь у щорічному конкурсі окулірувальників ім. О. С. Андрієнка.

Самовіддане служіння науці і суспільству

до 145-річчя від дня народження Олександра Івановича Душечкіна вченого-агрохіміка, професора, доктора сільськогосподарських наук (1934), академіка АН УРСР (1945)

Досвід багаторічної роботи за системою контролю якості GMP.

Співвласники ТОВ «Відроження» м.Любар Житомирської області перебували з робочою поїздкою в Уманському районі, та запропонували приєднатися до них викладачу кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченку Геннадію.

Конкурс окулірувальників ім. О.С. Андрієнка (фоторепортаж)

Фоторепортаж із щорічного конкурсу окулірувальників ім. О.С.Андрієнка проведений 07 серпня 2019 року кафедрою плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва.