Новини підрозділів

9 квітня 2020 року на кафедрі української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва відбулася I Міжнародна Інтернет-конференція «Проблеми лінгвістики й методики викладання мов у контексті входження України в Європейський простір».

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів
Всеукраїнська конференція, 16 квітня 2020 року

Шановні колеги! Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Геодезія, картографія, землеустрій, кадастр: наукові дослідження та практичні вишукування», яка відбудеться 16 квітня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Засідання кафедри по новому!

06 квітня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС об 1100 було проведено засідання кафедри з порядком денним: 1. Дотримання процедури дистанційного навчання (доповіли науково-педагогічні працівники кафедри); 2. Виконання науково-педагогічними працівниками кафедри наукової та методичної роботи.