Новини підрозділів

День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Інтерактивні методи викладання на практичному занятті «Унікальні форми рельєфу при виборі та організації туристичних подорожей»

24 вересня 2021 р. у рамках Тижня туризму доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Саковська провела практичне заняття з «Рекреалогії» для студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм». Під час заняття використовувалися інтерактивні методи навчання та мультимедійні технології, що сприяло, як кращому засвоєнню теми та підвищувало мотиваційну складову студентів до вивчення дисципліни, так і поглибленню інтересу до майбутньої професії. Студентами обговорювалися різні аспекти туристичних подорожей, особливості їх функціональної наповненості. Додатковий матеріал допомагав студентам активізувати нові знання та водночас зробити акцент на розвитку критичного мислення.