Новини підрозділів

Визнання результатів навчання на платформі «Prometheus»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є новітньою та далекосяжною, що постійно прагне до розвитку. В рамках різноманітних проектів передбачені сучасні методики розвитку особистості студента з урахуванням потреб ринку праці.

НАЗК оновило методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Віртуальну книжкову виставку «Міжнародна торгівля та економічні відносини»

Бібліотекарі читальної зали підготували віртуальну книжкову виставку «Міжнародна торгівля та економічні зв’язки»...

Дистанційне стажування «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін»
Виробнича практика – важливий етап у підготовці високопрофесійних фахівців

З 3 червня до 19 липня 2024 р. проходила виробнича практика в умовах навчально-виробничого відділу УНУС cтудентів 11 м-ов групи ОПП "Овочівництво"

Неформальна освіта в освітньому процесі з використанням платформи Prometheus

Ваші напрацювання у неформальній освіті важлива складова вашого особистого професійного розвитку та розкривають ваші потенційні можливості. Здобувач вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 242 «Туризм» освітньої програми «Туризм» Віталій Рябченко пройшов курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» на платформі Prometheus.

Річне звітування здобувачів вищої освіти освітнього рівня  «Доктор філософії»
Річне звітування здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Доктор філософії»

19 липня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів вищої освіти третього (освітньо-науковий) рівня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Під час засідання аспіранти представили доповіді та презентації власних результатів досліджень за 2023–2024 навчальний рік