27.09.2021 300

Вітаємо зі Всесвітнім днем туризму!

В останні роки все більшої популярності набуває туризм, особливо – серед молоді. Адже саме пізнання нового, занурення в атмосферу досі незвіданих міст і країн, дарує позитивні емоції та стимулює позитивні емоції. І нині ми відзначаємо Всесвітній день туризму – свято, започатковане наприкінці 70-х років в Іспанії з метою розвитку туристичного сектору в державі.

Поняття «туризм» є надзвичайно широке, адже об’єднує мандрівки індивідуальні та групові; піші та транспортом; виїзні, коли ми вирушаємо на знайомство з однієї країни в іншу, в'їзні, за яких ми гостинно зустрічаємо подорожуючих з-за кордону та внутрішні, під час яких ми милуємося і дивуємося краєвидам рідної землі. Будь-який смак задовольняють спраглих до нових вражень туристів сучасні туристичні компанії, а ґрунтовні знання з організації таких поїздок забезпечує кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

Перебуваючи на хвилі освітніх актуальностей, Уманський НУС на факультеті менеджменту має перспективну та затребувану нині в абітурієнтських лавах кафедру – туризму та готельно-ресторанної справи. Тут високопрофесійний викладацький склад і натхненний студентський загал якісно працюють над професійним забезпеченням повноцінного відпочинку для всіх і кожного.

Шановні колеги та студенти, запеклі туристи та мандрівники-початківці! Вітаємо вас зі Всесвітнім днем туризму та бажаємо завжди мати можливість і здоров’я мандрувати неозорими та вражатися краєвидами України та всієї планети!