31.07.2020 1045

Уманський НУС покращив позиції у незалежному рейтингу ЗВО України

Діяльність сучасного закладу вищої освіти передбачає ефективне виконання завдань у різних площинах діяльності: науковій, освітній, адміністративній тощо. І лише за умови гармонійного поєднання зусиль студентства, науково-педагогічних працівників й управлінців навчального закладу можна досягнути позитивних результатів діяльності.

Саме так можна охарактеризувати злагоджену працю колективу Уманського національного університету садівництва. Адже, за результатами оновленого незалежного оцінювання університетів академічного рейтингу «ТОП-200 Україна», Уманський НУС покращив свої позиції, порівняно з попередніми ранжуваннями, на 31 щабель, піднявшися зі 125 на 94 місце (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6556).

Уманський НУС покращив позиції у незалежному рейтингу ЗВО України

Впевнені, що в подальшому натхненна праця колективу університету знайде своє відображення у покращених показниках рейтингів і спонукатиме до пошуку нових ідей і планів.

Пресцентр Уманського НУС