19.09.2021 309

Татусі, зі святом вас!

Всенародний День Батька відзначає світова спільнота 19 вересня. День, коли більшість країн світу приєдналися до міжнародної ініціативи, ставши підтримкою та запорукою всім татусям земної кулі.

Батько... Як багато можна сказати про нього. Він виховує в дитині впевненість, хоробрість та оптимістичне ставлення до життя. Справжній батько це той, хто завжди поруч зі своїми нащадками, а українська спільнота неухильно прагне до ідеалу доброго та турботливого батька в родині. У нелегкий для України час, коли багато татусів держави виконують свій громадянський обов’язок і несуть варту територіальної цілісності рідної країни, діти моляться за збереження життя та здоров’я своїх батьків, чекаючи їх додому, а вони, в свою чергу, терпляче чекають молодих юнаків-синів додому.

Колектив Уманського національного університету садівництва у Всенародний День Батька вітає всіх татусів з побажаннями Божих благословень у всіх сферах життя! Миру вам, добра та достатку, шановні батьки! Ваша місія – зрощувати гідну зміну на благо всім українським родинам. Тож здоров’я вам, добра, терпіння та розуміння у ваші чуйні, люблячі серця. Зі святом!

Пресцентр Уманського НУС