09.06.2021 1655

Справжня дружба – велика життєва цінність

9 червня увесь світ відзначає Міжнародний день друзів. Дружба – це близькі взаємини, в основі яких – довіра, прихильність, спільні інтереси, взаємоповага та взаємодопомога. Таким чином, психологія дружби передбачає симпатію і приязнь, порушує кращу душевну сторону людської особистості, а також припускає спільність уподобань, що об'єднує людей. Саме тому Уманський національний університет садівництва об’єднує не просто яскравих особистостей – науково-педагогічних працівників, співробітників, студентів, а справжніх друзів, які проносять чудове почуття дружби крізь роки та відстані у своїх серцях.

Адже лише в дружбі людина відкриває вміння довіряти, приходити на допомогу, проявляти уважність і турботу, підтримку, стриманість і вміння слухати. Справжній друг завжди допоможе, розрадить і стане незмінним супутником на всіх життєвих шляхах. Сучасне суспільство сприяє вільному вибору друзів, використовуючи психологічну сумісність, внутрішні потреби, поєднуючи людей за світоглядом і світосприйняттям. Всім відоме супутнє відчуття дружби – рідна душа, коли з людиною легко спілкуватися, вона добре розуміє вас і викликає довіру. І тому дружба поколінь, родин – незмінна риса колективу Уманського НУС.

Тож у Міжнародний день друзів бажаємо кожному мати справжніх друзів, адже це – велика цінність. Шануйтеся та будьте здорові!

Пресцентр Уманського НУС