22.03.2013 1984

Секційне засідання: кафедра економіки. Конференція присвячена до 210-річчя від дня народження О.Нордмана

В роботі секційного засідання наукової студентської конференції, присвяченої 210-річниці з дня народження директора Головного училища садівництва, професора Олександра Давидовича Нордмана по секції кафедри економіки взяли участь студенти  кафедри III - V курсів напряму підготовки «Економіка підприємства» в кількості 62 чол., а також всі викладачі кафедри.

Наукові доповіді студентів охопили широке коло проблем ринкової економіки, у тому числі таких як ефективність роботи реформованих сільськогосподарських підприємств і особистих селянських господарств Черкаської, Вінницької, Кіровоградської та Київської областей. В доповідях особлива увага зверталась на шляхи зростання обсягів виробництва продукції галузей рослинництва і тваринництва, підвищення родючості сільськогосподарських угідь і якості продукції, інтенсифікації виробництва, аналізу ефективності виробництва зерна, продукції технічних культур, продукції тваринництва тощо.

В період конференції було заслухано і обговорено 25 наукових доповідей студентів. Для оцінки результатів досліджень було обрано комісію в складі 5 осіб, у тому числі двох студентів IV - V курсів; очолював комісію завідувач кафедри економіки, професор Семенда Д.К.

Комісія визначила, що з числа доповідачів кращими були доповіді студентів:

І місце  − Заводяна В.Ю. (51-ес група) – керівник, викладач Манзій О.П.;

ІІ місце − Таран В.І. (51-ес група) – керівник, доцент Соколюк С.Ю.;

ІІ місце – Ковальова С.М. (41-е група) - доцент Коротєєв М. А.;

ІІІ місце − Коноваленко Ю.В. - (42-е група) керівник, професор Семенда Д.К.;

ІІІ місце – Куруч С.В. (52-ем група) - керівник, професор  Нестерчук Ю.О.;         ІІІ місце – Гончарук А.Ю. - (51-ес група) – керівник, викладач Бленда Н.О.

Студенти - переможці нагороджені цінними подарунками.

Пленарне засідання конференції.

Семенда Д. К., керівник секції