11.09.2020 172

Освіта можлива та важлива у будь-якому віці

11 вересня в Україні стартує Тиждень освіти дорослих. Це особливий соціальний інститут, що функціонує задля задоволення потреб дорослої людини в освіті, культурі, адаптації в соціумі. Тож, з метою забезпечення економічного зростання держави та підвищення шансів українського населення на працевлаштування, прогресивні та зацікавлені особистості у будь-якому віці успішно реалізовують шанс на вступ до магістратури чи на отримання ще однієї вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва. Адже в подальшому диплом магістра відкриває нові можливості для випускників!

Окрім означеного, для дорослої, свідомої людини освіта дає можливість оновлювати власне світобачення, отримати новий погляд, осучаснити знання, займатися діяльністю, на яку раніше не вистачало часу або це виходило за межі компетентності. Домінуючим є спрямування освіти дорослих у ланку саморозвитку особистості, що робить її базовою та важливою для визначення пріоритетів людства. Тож якщо Ви маєте сформовані пізнавальні запити, духовні потреби, здатності самостійно планувати та реалізовувати власні цілі – «освіта дорослих» саме для вас.

У рамках проведення тижня «Освіти для дорослих» Уманський національний університет садівництва закликає бажаючих вдосконалюватися та рухатися в ногу з прогресом, долучитися до сфери духовного виробництва та стати посередником між культурою й особистістю.

Інформація про факультети та спеціальності, за якими здійснюють підготовку студентів в Уманському НУС, доступна за посиланням https://www.udau.edu.ua/ua/future-students/pro-speczialnosti.html

Будь-яку консультацію вам нададуть за телефонами приймальної комісії навчального закладу: Тел.: (04744) 3-07-32; 067-477-80-85; 066-455-02-29; 093-634-07-16 або переходьте за лінком https://admission.udau.edu.ua/ua/prijmalna-komisiya.html

Ніколи не пізно бути освіченим, втіливши в життя свою мрію!

 

Пресцентр Уманського НУС