02.03.2020 566

Мотиваційний тренінг «Основи власного лідерства»

Молодь, безумовно, є найбільшою цінністю нашого суспільства, тому потребує стимулюючої участі в соціальному житті для розвитку самоповаги та соціальної компетентності.

Провідну роль у набутті особистісного досвіду демократичних стосунків відіграє студентський колектив, велика та мала студентська група тощо. Звісно, в кожному колективі є свій лідер, тобто людина, яка відповідає не тільки за себе, але й за інших, і за справу, для якої вона опинилася попереду. Розуміння механізмів відносин у групі, вміння викликати повагу та вести за собою декому дійсно щедро дані від природи. Разом з тим, лідерські якості можна та треба в собі розвивати.

Перш за все, кожна людина має бути лідером власного життя та знати, чого вона дійсно прагне. Адже не проявлений з певних причин особистий потенціал є причиною розчарувань у собі і своїх можливостях, не кажучи вже про втрату авторитету, про багато справ, які так і не відбулися, про нереалізовані задуми і «знехтувані» можливості.

Саме тому для студентів факультету менеджменту, а саме представників 21-пб, 21-км, 31-м та 41-м груп було проведено мотиваційний тренінг «Основи власного лідерства». Завдання тренінгу було спрямовано на розвиток творчої і соціальної ініціативи молоді, соціально - комунікативних здібностей, прийомів ефективного спілкування та взаємодії.

Лідерська обдарованість – це володіння певною цінністю, важливою для суспільства, здатність встановлювати конструктивні взаємовідносини з іншими, як з однолітками, так і з людьми старшого віку. Лідерство характеризується, перш за все, зверненням на людину і має безпосереднє відношення до механізмів людських стосунків. Тож навчання через практику, навчання через участь – важливі інструменти для становлення особистості, здатної до саморозвитку та конструктивної взаємодії у колективі.

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії