11.01.2020 873

Колектив університету з сумом сповіщає про те, що на 58 році життя відійшов у вічність Чекаленко Василь Іванович – випускник агрономічного факультету 1990 р.

Колектив Уманського національного університету садівництва з сумом сповіщає про те, що на 58 році життя відійшов у вічність Чекаленко Василь Іванович – випускник агрономічного факультету 1990 р., керівник ТОВ «Берестівець», Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Уманської районної ради п’яти скликань.

Василь Іванович був людиною непересічної волі та високого професіоналізму. Він відносився до когорти щирих і заповзятих українців, які не шукають виправдань і послаблень, втілюючи свою мрію – держава європейського рівня на рідній землі – тут і зараз. Активний і наполегливий під час навчання, цілеспрямованість і незламне прагнення до мети він переніс і в доросле життя. Саме за його керівництва невелике село Берестівець стало візитівкою нашого краю, а авторитет і фахова майстерність наполегливого господарника – прикладом для наслідування.

Університетська спільнота висловлює глибокі співчуття родині, друзям і колегам покійного.