31.07.2020 1373

Інформаційно-консультаційний центр Уманського НУС працює для абітурієнтів

Початок вступної кампанії 2020 року стає ближчим з кожною хвилиною. Однак це не зменшує кількість запитань від абітурієнтів щодо умов перебігу цьогорічного вступу, адже він так само особливий, як і останній семестр навчального року.

Тож в Уманському національному університеті садівництва вирішили зустріти майбутніх студентів у повному інформаційному озброєнні, а тому вже нині для всіх, кого цікавлять умови вступу – 2020 працює інформаційно-консультаційний центр.

У наших фахівців Ви можете дізнатися не лише про цікаві спеціальності, за якими здобувають освіту тисячі студентів Уманського НУС, а й отримати кваліфіковану допомогу у створенні електронного кабінету вступника, уточнити необхідні дати вступної кампанії, з’ясувати повний перелік пакету документів вступника та довідатися багато інших тонкощів, що підвищать ваші шанси у рейтинговому списку абітурієнтів.

Інформаційно-консультаційний центр Уманського НУС працює для абітурієнтів

Чекаємо на вас за адресою: м. Умань, вул. Інститутська, 1

Готові відповісти на запитання за телефонами:

(04744) 3-07-32;  0674778085; 0664550229; 0936340716

Пресцентр Уманського НУС