16.06.2021 2697

Факультет агрономії чекає на майбутніх студентів!

Україна – країна з багатими природними ресурсами, основним з яких є земля. Саме тому професія агронома в усі часи користувалася високим попитом серед роботодавців. А найкращих фахівців з агрономії незмінно, ось уже понад 150 років поспіль, готують в Уманському національному університеті садівництва.

Нині агроном – це не просто консультант на аграрному підприємстві. Це успішний працівник, який володіє багатьма інструментами досягнення успіху: науковим підґрунтям, сучасними знаннями профільного спрямування, впевненою цілеспрямованістю та безмежною любов’ю до землі.

Спеціальність «Агрономія» навчає мислити практично та прагматично, приймати обґрунтовані рішення, відповідати за дії і бути безпосереднім активним учасником, навіть творцем, нового витку життя. Праця агронома не лише матеріальна, а й духовна, адже зрощуючи новий врожай він осягає глибини філософської мудрості буття.

Сертифікати ЗНО для участі в конкурсі за освітнім ступенем  «Молодший бакалавр» і «Бакалавр»
Сертифікати ЗНО для участі в конкурсі за освітнім ступенем «Молодший бакалавр» і «Бакалавр»

Саме тому спеціальність «Агрономія» є квінтесенцією надбань людства за весь період його існування та прогресивних поглядів майбутнього. А допомагає майбутнім фахівцям у здобутті однієї з найзатребуваніх професій потужний колектив науковців і практиків:

Факультету агрономії, який от уже 156 років перебуває серед лідерів аграрної освіти України та ближнього зарубіжжя за думкою роботодавців.

Колектив факультету агрономії під час урочистої посвяти першокурсників

До складу факультету входять кафедри:

• Кафедра рослинництва: тут надають студентам глибинні знання рослинного світу, що є обов’язковими для майбутнього агронома.

Практичне заняття студентів IV курсу факультету агрономії

Участь студентів факультету у виборах до ради студентського самоврядування університету

• Кафедра генетики, селекції рослин та біотехнології: з науково-педагогічними працівниками кафедри студенти проводять цікаві дослідження за технологіями майбутнього, набувають тонкощів природнього відбору руками людини та створення нових видів уже відомих рослин.

Першокурсники факультету отримують залікові книжки

• Кафедра загального землеробства: хоча професія землероба є однією з найдавніших на Землі, її секрети досі повністю не розкриті. Але всіма відомими на даний час зі студентами діляться викладачі кафедри.

Відкрите лабораторне заняття на кафедрі загального землеробства

Тож чому варто обрати саме спеціальність «Агрономія» в Уманському національному університеті садівництва?

• ТРАДИЦІЇ – провадження аграрної освіти з 1844 року, усталені й авторитетні наукові школи, високопрофесійний колектив науково-педагогічних працівників;
  • СУЧАСНІСТЬ – постійно поновлювана база освітніх програм, тісна співпраця з роботодавцями;
  • ПЕРСПЕКТИВА – понад 95% випускників отримують перше місце роботи ще під час навчання, можливість працевлаштування як в Україні, так і за кордоном;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.

Факультет агрономії чекає на майбутніх студентів!

Запрошуємо до дружньої родини факультету агрономії

Обов’язковий набір документів!

• оригінали та копії документа про освітній ступінь та додаток до нього;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних);
  • оригінали та копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (4 штуки);
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!

Дізнайся більше інформації щодо вступу на сайті приймальної комісії Уманського НУС

Рубрика: Вступнику

Error