09.04.2013 2479

Дистанційне тестування студентів 4-го курсу денної форми навчання ОКР "Бакалавр" факультету агрономії

3-го квітня 2013 року відбулось дистанційне тестування студентів 4-го курсу денної форми навчання ОКР "Бакалавр" факультету агрономії, яке проводило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Вітаємо стдуентів, які показали відмінні результати: Марценюк Олександр (гр. 41-а), Галоша Інна (гр. 41-а), Смілянець Юрій (гр. 42-а), Шелюк Олександр (гр. 42-а), Гринчук Наталія (гр. 42-а), Левицький Володимир (гр. 43-а), Ремез Юрій (гр. 43-а) та інші студенти.