26.09.2021 211

Бережіть себе, будьте освічені та здорові!

Бережіть себе,  будьте освічені та здорові!
Бережіть себе, будьте освічені та здорові!

Починаючи з 2007 року, в Україні відзначають День контрацепції. Його призначення - наголосити про важливість засобів контрацепції у житті дорослої здорової особистості.

Колектив Уманського національного університету садівництва підтримує та пропагує основи здорового та безпечного життя, тож до виховного процесу залучаються провідні медичні працівники, які пояснюють студентському загалу важливі деталі й аспекти особистого життя, відповідаючи тим самим на питання: «Яким воно має бути, аби приносити природню користь та здоров’я організму людини?»

Присутність у житті молоді та дорослої, освіченої людини розуміння важливості контрацепції зосереджує увагу на здоровому способі життя. І такі знання займають чільне місце у свідомості здорового суспільства, адже вони є і своєрідним захистом, і зброєю. Бережіть себе,  будьте освічені та здорові!

Пресцентр Уманського НУС