09.01.2024 17731

Шевченківський фаховий коледж

Потабенко Олександр Анастасійович
Потабенко Олександр Анастасійович

Потабенко Олександр Анастасійович

директор Шевченківського фахового коледжу

Шевченківський коледж Уманського НУС  є одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів Звенигородщини. За свою  88-річну історію  змінювалася назва навчального закладу, його профіль, але мета  залишалася завжди – підготовка висококваліфікованих спеціалістів народного господарства.

Нині навчальний заклад здійснює підготовку за такими спеціальностями: 208 «Агроінженерія»; 193 «Геодезія та землеустрій»; 275 «Транспортні технології» (автомобільний транспорт).

Очолює відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва спеціаліст вищої категорії О.А. Потабенко.

Незмінним залишається високий творчий потенціал колективу та прагнення примножувати його добрі традиції. Якісна підготовка спеціалістів – це результат не лише особистої праці студентів, а й професійної майстерності викладачів. У коледжі працює генерація молодих науковців, які використовують нові інтерактивні форми та методи організації навчального процесу, а також багатий досвід старших колег, аби стати вмілими висококваліфікованими викладачами.

Матеріально-технічна база коледжу складається з двох навчальних корпусів, де обладнано 37 кабінетів і лабораторій, чотири комп’ютерні класи. Навчальний процес забезпечує бібліотека, у якій налічується 54 368 примірників, читальний зал на 50 місць. Вечори відпочинку, зустрічі з видатними особистостями проводяться в актовій залі на 312 місць.

У коледжі функціонують спортивні секції (з легкої атлетики, футболу, волейболу, шахів, настільного тенісу, легкоатлетичної гімнастики), гуртки технічної і художньої самодіяльності.