02.06.2023 209

Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація

Уманський національний університет садівництва продовжує реалізацію міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 DEFEP (Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market / Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці).

Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація

Проєкт «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (DEFEP) підтримується Програмою Європейського Союзу Erasmus+ Ка2 та реалізується 11 університетами-партнерами з України, Молдови, Німеччини, Іспанії та Італії. Координатором проєкту є ЧНУ ім. П. Могили. Термін реалізації проєкту 2023 –2027 рр.

Відповідно до заздалегідь узгодженої програми імплементації проєкту, протягом 15 до 19 травня 2023 року відбулися установчі засідання комітетів і робочих груп проєкту DEFEP, у роботі яких взяли учать представники університетів консорціуму.

Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація

Під час засідань було обрано голів, заступників голів, секретарів комітетів і робочих груп. Водночас було визначено повноваження, розподіллено відповідальності, визначено завдання та опрацьовано плани роботи комітетів і робочих груп відповідно до плану керування проєктом.

Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація

Під час зустрічей відбулися жваві дискусії, які дозволили експертам обмінятися думками та обговорити шляхи комунікації й послідовність дій для подальшої злагодженої роботи для успішної реалізації проєкту.