17.11.2017 878

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства

Шановні викладачі, аспіранти, студенти, співробітники університету!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Це – свято, яке об’єднує керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, вчених-аграріїв, працівників полів, викладачів і студентів профільних навчальних закладів.

Вже понад 170 років наш Університет готує висококваліфікованих спеціалістів для аграрного сектору економіки, спроможних ефективно застосовувати отримані знання на практиці. А тому серед них багато керівників аграрної галузі, заслужених працівників сільського господарства, успішних фермерів.

Шановні колеги! Завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливій праці з року в рік удосконалюються технології сільськогосподарського виробництва. Ви творите науку, консультуєте виробничників, впроваджуєте інноваційні розробки та сприяєте сталому розвитку сільських територій.

Велика подяка та низький уклін за невтомну й самовіддану працю всім, хто знає справжню ціну хліба та, не покладаючи рук і не знаючи втоми, працює на нашій благодатній, благословенній землі!

Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Щедрих вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку!

Ректор Олена Непочатенко