01.02.2022 10087

Нестерчук Юлія Олександрівна

Нестерчук Юлія Олександрівна, декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор
декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор

(04744) 3-14-03

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

У 1992 р. закінчила Уманський ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарський інститут ім. О.М. Горького (нині Уманський НУС) за спеціальністю "Економіка і організація сільськогосподарського виробництва", у 1994 р. – за спеціальністю "Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності". Після закінчення ВНЗ з 1994 до 1997 р. працювала в Уманській міській податковій інспекції на посадах ревізора-інспектора, старшого ревізора-інспектора відділу оподаткування фізичних осіб, головного податкового ревізора-інспектора валютної інспекції.

З 1997 р. працює на кафедрі економіки викладачем. У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування і розвиток спільних підприємств в сільському господарстві». З 2002 р. – доцент кафедри економіки. У 2009 р. захистила докторську дисертацію за темою «Розвиток та ефективність функціонування аграрно-промислових формувань: теорія, методологія, практика», у 2011 р. присвоєно вчене звання професора кафедри економіки. У грудні 2011 р. призначена в.о. декана факультету економіки і підприємництва. З червня 2012 року - декан факультету економіки і підприємництва.

Викладає дисципліни: «Економічний аналіз», «Організація і методика економічного аналізу». Займається проблемами розвитку аграрно-промислової інтеграції. Має близько 90 опублікованих наукових праць. Є керівником 9 аспірантів, членом 2 спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертації (Уманський національний університет садівництва, Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» НААНУ).