01.09.2017 1662

Привітання ректора із початком нового навчального року та Днем знань!

Шановне товариство славного Уманського національного університету садівництва – студенти, викладачі, аспіранти, співробітники!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань! Свято 1 вересня завжди асоціюється з очікуванням нових відкриттів і вражень, цікавих і непересічних ідей, професійного і громадянського становлення молодого покоління.

І в цей знаменний день початку нового періоду освітнього життя бажаю всім студентам і викладачам великого натхнення на шляху підкорення вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і головне – миру! Вірю, що ваші здібності, талант, любов до землі та високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна.

Бажаю бути здоровими і сильними духом, творити добро, приймати мудрі рішення та щиро й натхненно йти до мети! Нових звершень нам усім, добробуту і цілеспрямованості у реалізації прагнень, мрій і сподівань!

Ректор Олена Непочатенко