19.11.2015 1736

Зустріч студентів факультету агрономії з товаровиробниками

17 листопада 2015 року, в Міжнародний день студента,  відбулася зустріч студентів ІІІ – V курсів факультету агрономії з випускниками університету: Болюком Валентином Станіславовичем – генеральним директором «Сервіс Агро Умань» та Волошиним Романом Володимировичем - заступником директора ТОВ ПК «Зоря Поділля»

Зустріч студентів факультету агрономії з товаровиробниками

Предметом спілкування були сучасні інноваційні технології ведення землеробства в Гайсинському й Крижопільському районах Вінницькій області та матеріально-технічне  забезпечення галузі рослинництва. Під час спілкування студенти поставили багато запитань, які стосуються майбутньої роботи агронома, а товаровиробники, в свою чергу, запропонували студентам факультету проходити виробничу практику на сучасних базах господарств ТОВ ПК «Зоря Поділля».

Андрій Мартинюк, декан факультету

Error