23.01.2023 215

Змагання з волейболу, приурочені Дню Соборності України

Уже майже рік ми живемо у ритмі воєнних буднів, сповнених тривог й очікування хороших новин. Однак у вирі подій слід пам’ятати про те, що маємо самі дбати про своє життя, і найкращим помічником і розрадником у подібних ситуаціях є спорт.

З 17 по 19 лютого у спортивній залі Уманського національного університету садівництва проходили змагання з волейболу, приурочені Дню Соборності України. Учасниками спортивного протистояння стали команди науково-педагогічних працівників університету та дружніх установ м. Умань.

Відкрила змагання ректор університету Олена НЕПОЧАТЕНКО, яка привітала команди учасників і вболівальників, побажавши всім яскравої та видовищної гри та, звичайно, перемоги найкращим і наймайстернішим.

Зазвучали мелодія та слова Гімну України і після окликів «Слава Україні!» – «Героям слава!» розпочалося запекле протистояння команд-учасниць.

Видовищні паси та подачі, злагоджена командна гра та розуміння один одного з півпогляда, прагнення перемоги та впевнена комбінаторика ходу гри, що наближає до цілі – так можна охарактеризувати спортивне дійство, яке змушувало радіти та нервувати вболівальників.

Усі команди вражали майстерністю та спортивною підготовкою, а відповідно – були гідні отримати титул переможця. Однак кращою, за результатами оцінок суддівської колегії, стала команда «Збірна УНУС», яка обігнала суперників у підсумковому заліку.

Вітаємо переможців з вагомим спортивним досягненням! Зичимо злагодженості та впевненого руху вперед і ще багато яскравих перемог!

Пресцентр Уманського НУС