10.11.2020 302

Зі святом, віртуози цифр і чисел!

Бухгалтери – це віртуози, які володіють цінною інформацією про повне та неупереджене фінансове становище, а ще вони знають усе про результати діяльності грошових ресурсів підприємства, організації, держави. Саме тому бухгалтерія – надважлива та серйозна структура, що є серцем і джерелом успішності будь-якого підприємця, керівника корпорації і всіх, хто прагне підкорити фінансовий Олімп, адже систематизація грошових еквівалентів – обов’язкова складова кожного такого сходження.

Тож недаремно 10 листопада світ відзначає Міжнародний День бухгалтерії. І ми з найкращими думками та побажаннями шлемо вітання бухгалтерам Уманського національного університету садівництва, а також викладачам, студентам і випускникам спеціальності «Облік і оподаткування». Ви – надзвичайні фахівці, адже достеменно володієте інформацією про групування ресурсів організації в грошовому еквіваленті, знаєтеся на загадкових активах і пасивах, з легкістю зводите розмаїття цифр у бухгалтерському балансі.

Колектив Уманського НУС щиро вітає з професійним святом наполегливих і старанних, математичних геніїв та аналітичних митців – своїх колег та студентів. Шановні бухгалтери! Хай мрії ваші завжди здійснюються, здоров’я міцнішає з кожним роком, діяльність буде в радість і приносить гарні продуктивні результати на благо всієї держави. Зі святом!

Error