12.09.2020 408

Зі святом, програмісти!

12 вересня в Україні відзначається неофіційне свято програмістів. Цей день обрано не випадково, адже він припадає на 256-й день року, а це – два у восьмому ступені, саме та кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. Тож у високосні роки це свято припадає на 12 вересня, а в звичайні – на 13.

Важливість комп’ютерної освіти в сучасному світі важко переоцінити, адже все нині підв’язано до штучного інтелекту. І вже зовсім скоро він зможе змінити собою рутину людського буття, вивільнивши значну частину часу людини.

Саме над такими завданнями працюють майбутні фахівці спеціальності «Комп’ютерні науки», що функціонує в Уманському національному університеті садівництва. Її популярність наразі дуже висока, оскільки професія програміста охоплює вже всі сфери людської життєдіяльності. А студенти та викладачі даної спеціальності є не лише свідками сучасної комп’ютерної революції, вони – її учасники та творці.

Студентам Уманського НУС, які навчаються за спеціальністю «Комп’ютерні науки» надається унікальна можливість отримати ґрунтовні знання у сфері інформаційних технологій та по закінченню обрати перспективну та високооплачувану роботу мрії в ІТ – корпораціях, компаніях та на підприємствах. Безумовно, випускники мають нагоду стати володарем власного бізнесу або працювати віддалено, маючи гнучкий графік роботи. Тож «Комп’ютерні науки» – це не просто спеціальність чи професія, це – мрія.

І нині, з нагоди професійного свята, хай і не зовсім традиційного, увесь університетський загал щиро вітає комп’ютерників і програмістів. Хай саме вами, шановні і дорогі, буде написана програма, яка прославить авторське ім’я і наш університет, зробивши життя людства легким і невимушеним. Потужної вам пам’яті, і оперативної, й довготривалої, високої енергоефективності, міцного фізичного та психологічного здоров’я!