18.03.2019 1854

Здоровий спосіб життя – це Мій Вибір

Здоров’я – є однією з найвищих цінностей в житті кожного. На жаль, багато людей починають розуміти цінність здоров’я, лише втрачаючи його. Вчені та лікарі користуються визначенням «здоров’я», яке у 1949р. затвердила Всесвітня організація охорони здоров’я: «Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад».

Саме тому зі студентами 11-ф та 11-т груп було проведено профілактичну виховну годину. Під час заходу учасники мали згоду поспілкуватися з керівником відділу КДМ (Клініка Дружня до Молоді)  Наталією Круглій та практичним психологом університету Валентиною Мазуренко. Основною метою заходу було надання молоді інформації про переваги здорового способу життя та про фактори, що впливають на формування здоров’я. Новітні наукові відкриття, статистичні дані та реальний життєвий досвід людей – все це сприяло усвідомленню особистої відповідальності кожного слухача за якість власного життя у майбутньому.

Здоровий спосіб життя – це Мій Вибір

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії