21.05.2021 377

Завершив роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Другим і заключним етапом ХХІІ Зльоту студентських лідерів аграрної освіти відзначився сьогоднішній день – 21 травня 2021 року. Захід відбувся, з міркувань безпеки в умовах пандемії, з використанням засобів відеозв’язку, онлайн, на базі Сумського національного аграрного університету. До дійства долучилися представники освітніх закладів аграрного спрямування з різних куточків України.

Перший етап став своєрідним ознайомчим моментом для молоді та зарядив учасників позитивною енергією задля плідної спільної праці. Тож усі виступи відзначилися новизною й актуальністю.

Нинішній порядок денний пропонував учасникам наступну програму засідання дискусійних клубів за науковими напрямками:

1 панель: «Сучасні моделі сільського господарства»;

2 панель: «Точне землеробство та цифрові технології в сільському господарстві»;

3 панель: «Циркулярна економіка переосмислення відходів як ресурсів»;

4 панель: «Сталий розвиток та екологічна безпека»;

5 панель: «Сучасні технології в тваринництві. Ветеринарна медицина»;

6 панель: «Лідерство та формування індивідуального бренду»;

7 панель: «Інноваційний розвиток АПК та сільських територій».

Під час зустрічі учасники ділилися власним баченням розвитку аграрного сектору в Україні, адже дружна нація – успішна країна. Обговорення актуальних питань зацікавило загал, надихаючи на ще більш плідну працю.

Зацікавленість молоді аграрною сферою є цілком логічною та передбачуваною, адже аграрний потенціал є базовою та провідною ланкою для нашої держави, являючи собою основу для стабільної економіки України. Відтак створення сучасних, модернізованих умов для розвитку висококласного, конкурентоспроможного фахівця, який відповідатиме актуальним, нагальним потребам ринку праці та Європейському міжнародному рівню, – це якісно-вагомий інструмент становлення агроосвіти країни.

ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти – це приклад всім від студентської активної, успішної молоді. Вони власним прикладом довели просту та водночас складну істину: легко труднощі долати й отримувати переваги як в освіті, так і в буденному житті, адже в трудовій і науковій діяльності треба вміти використовувати кожен день для майбутнього гарного результату.

Передова молодь України виявила активність, дружність, непересічні наукові знання, таким чином забезпечуючи рідному навчальному закладу перемогу та визнання і, звісно, популяризацію аграрної освіти в Україні.

Урочисте закриття ХХІІ зльоту та передача штандарту ЗВО, який прийматиме зліт у 2022 році став показником того, що аграрії-українці – справжня міць і сила, а аграрну родину не здолати ніяким вірусам. Будьте здорові та всіх благ! До зустрічі наступного року!

Пресцентр Уманського НУС