10.11.2020 706

За молоддю сьогодення й майбуття

Всесвітній День молоді 10 листопада відзначають всі, хто вважає себе таким не лише за віком, а й за покликом серця та душі. Цей день має на меті нагадати світовій спільноті про вирішення проблем молоді, їх затребуваності у суспільстві, здоров’я та виховання у молодого покоління правильних ідеологій і моральних цінностей, які спрямовані на довголіття та добро. А тому цілком логічно, що стосується дане свято всіх поколінь, адже їх взаємозалежність має спільні проблеми, тож і вирішувати їх необхідно згуртовано.

У сучасному світі свято набуло надзвичайної актуальності, адже молодь не лише чітко бачить проблеми, а й не боїться окреслювати перспективи їх вирішення. Життя сучасної молоді насичене та стрімке. Чимало талановитих юнаків і дівчат, живучи в економічно нестабільних державах, знаходять ресурси та креативність для втілення у життя своїх мрій. Мало того, що молодь працює над задоволенням потреб власних і своїх родин, дане покоління твердо стоїть на варті вирішень глобальних проблем Всесвіту: екологічні проблеми; боротьба з епідеміями та зубожінням; усталення обов’язків кожного громадянина Всесвіту, молодіжне громадянське зобов’язання; психічне здоров’я; стабільність; місце молоді в суспільстві, взаємодія різних поколінь; молодіжна міграція; мир у всьому світі.

Підіймаючи такі важливі питання, ми вкотре пересвідчуємося в тому, що наша молодь заслуговує не просто на повагу та підтримку, а й на нашу безкінечну допомогу, адже життєвий простір – неосяжна таємниця моральних цінностей. І якщо носієм їх є порядна людина, то неважливе питання віку, адже вона обов’язково лишить гарну спадщину та проросте кращими якостями у своїх нащадках – молодому поколінні, яким, безперечно, пишатиметься увесь світ.

Колектив Уманського університету садівництва вітає згуртовану, прогресивну, працелюбну та креативну молодь навчального закладу. Бажаємо вам, шановні студенти та колеги, щоб мирне небо над головою завжди дарувало вам нові щасливі можливості для продуктивної праці та реалізації заради добра, миру та процвітання. Здоров’я вам та наснаги!