20.03.2019 615

З Міжнародним днем щастя!

Що таке щастя? Тимчасовий стан ейфорії чи відчуття гармонії, що супроводжує протягом життя? Однозначної відповіді на це питання немає. Але всі хочуть бути щасливими.

Чи знаєте Ви, що кожного року 20 березня увесь світ відзначає День щастя?

Історія свята розпочалася у Бутані. Місцевий уряд прагнув «зробити усіх громадян щасливими», для чого навіть створили спеціальну Державну комісію народного щастя і Міністерство щастя, а загальноприйняте поняття валового внутрішнього продукту (ВВП) замінено там валовим національним щастям (саме цим показником визначається добробут нації). Ідея була цікавою, тому одразу знайшла мільйони прихильників по всьому світу.

Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва вирішила підтримати у святкуванні світову громаду і, не зважаючи на похмуру погоду, роздати всім бажаючим маленькі «пігулочки щастя». Члени студради подарували студентству та науково-педагогічним працівникам університету не тільки щирі посмішки та позитивні емоції, а й 4 квитки на першу в цьому році гру Відкритої Уманської ліги КВН «Кураж». Вітаємо щасливчиків з перемогою та просимо звернутися до представників студради, щоб забрати свій маленький подаруночок!

З Міжнародним днем щастя!

Знайти щастя навколо дуже просто, а ще простіше – робити щасливими оточуючих, адже іноді для цього достатньо лише посмішки. Не втрачайте можливості, які Вам дарує Всесвіт і пам’ятайте, що лише Ви є творцями власного щастя!

Рада студентського самоврядування університету