19.09.2021 319

З днем працівників лісу

Вітаємо з професійним святом!

19 вересня українська спільнота відзначає професійне свято людей, у руках яких майбутнє всього світу – День працівників лісу. Адже ліс – це не просто красиві зелені масиви, під покровом яких можна заспокоїтися, надихнутися, перепочити, відчути захист... Це колиска людства, легені планети, які наразі страждають від багатьох проблем, зумовлених людськими факторами.

Осередком любові до лісу в Уманському національному університеті садівництва є кафедра лісового господарства. Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам лісокультурного виробництва, зокрема, дослідженню агротехнологічних прийомів створення та вирощування лісових культур на різних типах земель і розширенню асортименту деревних порід як у державному лісовому фонді, так і за озеленення вуличних і паркових насаджень за рахунок інтродукції нових деревних рослин у Правобережний Лісостеп і Степ України. Діяльність кафедри націлена на поліпшення екологічного стану лісу як унікального природного творіння.

Тож вітаємо колег з професійним святом, зичимо високих досягнень у науковій сфері, чистого, світлого буття, здоров’я та достатку родинам і мирного неба над головою. Бережіть ліс, це стосується кожного! Зі святом!