18.10.2020 393

З Днем працівника харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості! Прийміть вітання з вашим професійним святом!

Важливість професії, яка забезпечує повноцінну життєдіяльність людям – незаперечна. І нині колектив Уманського національного університету садівництва щиро вітає всіх, хто має відношення до харчової промисловості та робить наше життя комфортнішим і смачнішим: професіоналів харчової галузі та викладачів і студентів Уманського НУС спеціальності «Харчові технології».

Університет вже давно знаний на просторах харчової промисловості не лише України, а й зарубіжжя, адже наші випускники є конкурентоспроможними і затребуваними на ринку праці. Навчальний заклад неймовірно пишається своїми вихованцями, які впевнено крокують по життєвому шляху, підкорюючи кар’єрні щаблі своєю професійністю.

Шановні працівники сфери харчової промисловості! Прийміть щиру вдячність за щоденну копітку працю! Бажаємо вам міцного здоров’я, сприятливої щоденної позитивної динаміки у роботі, особистих і професійних успіхів і благополуччя родинам!