17.11.2023 388

Ярмарок благодійності на шляху до Перемоги

Уманський національний університет садівництва та його колектив у повсякденній діяльності відповідає і науковим, і практично-освітянським, і соціальним викликам сучасності.

Науково-педагогічні працівники та студентська молодь у круговерті  воєнних буднів в Україні залишаються відкритими до життя і якомога кращим роблять його оточенню. Молодь, викладачі, випускники і з 2014 року, і з моменту повномасштабного вторгнення рашистів на територію України стали на захист рідної землі від окупантів-загарбників. Українці проявили сміливість, мужність, нечуваний бойовий дух, аби вберегти життя своїм родинам, відстояти власну державу та право на вільне життя. І нині, усвідомлюючи власну відповідальність та щасливу можливість знаходитись, навчатись, працювати в тилу, громада університету щосекунди діє у напрямку миру та української Перемоги.

Ярмарок благодійності на шляху до Перемоги

16 листопада університетська спільнота мала нагоду відвідати Благодійну виставку до Дня Гідності і Свободи «Україна понад усе», долучитися своєю участю до якої мали змогу всі охочі. Тістечка, накладанці, канапки, борошняні вироби, цукерки та солодощі, соковиті фрукти і напої з сухофруктів принесли та презентували для спільноти колеги та студентська молодь. Активісти й учасники корисного та цікавого зібрання мали нагоду не лише посмакувати улюбленими смаколиками, а й задонатити кошти, реалізуючи власну волонтерську потребу. Частина ж продуктів, з дотриманням відповідних стандартів і норм зберігання, дбайливо будуть передані захисникам.

Ярмарок благодійності на шляху до Перемоги

Творчі колективи Центру культури і виховання студентів натхненно та талановито об’єднали університетську спільноту, даруючи теплі емоції, що неодмінно приведуть націю до української Перемоги.

Ярмарок, зініційований активістами факультетів менеджменту та плодоовочівництва, екології та захисту рослин, дав можливість присутнім добровільно здійснити соціально важливу місію для кожного цивільного громадянина. А ще таким дійством університетський загал вкотре доводить: аби наближати перемагати таку омріяну Перемогу, не обов’язково потрібні вогнепали, шаблюки та леза, потужною зброєю може стати доброта та єднання. Адже нині кожен учасник та організатор виставки – волонтер доброї волі, який має щасливу можливість врятувати життя.

Ярмарок благодійності на шляху до Перемоги

Дякуємо всім, хто не байдужий до воєнних подій сучасності, адже життя людини – це безцінний дар. Цінуємо кожну його хвилину, наближаємо Перемогу!!!