10.04.2015 1601

Всеукраїнська студентська наукова конференція: секція туризму та готельно-ресторанної справи

8 – 9 квітня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася наукова студентська конференція, присвячена 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка. За час роботи конференції було заслухано 16 студентських доповідей з актуальних питань формування, функціонування і розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Основна тематика доповідей була присвячена питанням розвитку туризму в Україні та просуванню вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок, збутовій та маркетинговій діяльності підприємств готельно-ресторанного господарства, конкурентоспроможності та якості продукції і надаваних послуг.

Кращими були визнані доповіді наступних студентів

• Царинної А.В. – наук. керівник професор Транченко Л.В.;
  • Ковбасюк Ю.М. – наук. керівник ст. викладач Коваленко Л.Г.;
  • Рижовської Я.Ю. – наук. керівник викладач Нагернюк Д.В.

Зазначені студенти були нагороджені грамотами.

Подарунками нагороджено наступних студентів: Дідух Н.М., Демиденко Р.С., Носенко Ю. О., Олійніченко І.В.

Усім доповідачам рекомендовано розширити наявні матеріали досліджень, доповнити їх статистичними даними та використати при написанні наукових статей.

Любов Коваленко, керівник гуртка

ст. викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи